O Focusclubu

Tak a je to tady. Spouštíme mateřský klub s názvem FOCUSCLUB fungující na doméně FOCUSCLUB.CZ. Náš portál navazuje na činnost našich tři roky mladých internetových klubů fotografů sdružujících se kolem techniky Nikon nebo Canon, a další techniky. Jednotlivé domény vidíte úplně nahoře v černé lince.

Za poslední tři roky jsme spolu prožili spoustu hezkých situací a zážitků, potkávali jsme se na expedicích, setkáních, fotografických besedách, diskusích, při fotografování... 

Nyní nastal čas pro další růst našich portálů. FOCUSCLUB má vytvořit platformu pro všechny významné fotografické kluby, které budeme postupně zapojovat, jsou mezi nimi všechny značky fotovýrobců, takže žádný fotograf, ba ani tradiční filmový fotograf, nepřijde zkrátka.

Našim cílem je sdílet mezi sebou zkušenosti, nápady, návody, chceme pro vás pořádat fotoexpedice, setkání, besedy.

V lednu 2012 jsme vydali první číslo našeho fotografického časopisu FOCUSmagazine, který navazuje na tradici česko-slovenské fotografické školy. Navíc jsme začali používat moderní a efektivní prostředky šíření tohoto elektronického média přes internet, Facebook, Google+ apod.

Budeme rádi, kdy nám pošlete své připomínky, nápady, abychom si společně na internetu vytvořili místo, kde budeme mimo focení trávit co nejvíce času a společně se obohacovat.

Co nejméně konstrastní světlo přeje

Martin Kamín

Fotobazar se zobrazí pouze přihlášeným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.